Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy gyorsabban...

Mit csinaljak, hogy gyorsabban teljen az ido?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, iden kezdtem a gimit. Rettentoen unalmasak a naljaim. 7-tol 3-ig sukiban vagyok, utana hazajovok es tanulok estig, majd kicsit tvzek es alszom. Ennyi. A sulit vegig szenvedem, vegig unom, nincs tantargy, tanar, aki le tudna kotni. Egyik ora se izgalmas, a tanarok vegig daraljak a tananyagot, semmi elet. Osztalyomat szinte utalom, tesi oran is mar 2 honapja csak focizunk, mindennap. Rettentoen unom mar. Az osztalytarsaimat elnezve ok elvezik. Mar szamolom vissza a napokat, a szombatra tudok csak gondolni, amikor elmehetek szorakozni. Pentek es a szombat tartja bennem a lelket, a tobbi nap remalom. Mit tegyek?😩
2015. nov. 9. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:
napjaim* suliban* bocsesz
2015. nov. 9. 13:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el mire meg tanulsz magyarul helyesen írni , eltelik az idő.
2015. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel 16 éves vagy, már csak tanév végéig kell kibírnod, aztán elmehetsz dolgozni. De lehet, hogy vissza fogod sírni a focit...
2015. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el napszámosnak. A többit majd megérted.
2015. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!