Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországi rendőrség...

Magyarországi rendőrség megtalálna ha Angliába nyitok bankszámlát illetve munkaviszonyom van?

Figyelt kérdés
Fel vagyok jelentve magyarországon mert nem adtam meg a tartozásomat ami meghaladja az 1 millio forintot. Sajnos ehez a penzhez meg gyüjtenem kell ahoz hogy vissza tudjam adni és ez csak itt Angliaba lehetseges....én szoltam a szemelynek aki adta a pénzt hogy ha meg van a penz haza megyek es visszafuzetem de o kozbe feljelentet....

2015. nov. 10. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

ha komoly lenne az ügy kiadathatnának.


A legnagyobb hibád, hogy elmondtad, hova mész (nyilván a pénz vissza nem adása után)

valamint ha még be is vagy jelentve és bankszámlát is nyitsz...

2015. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor vázolom, hogy mi fog történni, mivel ismerősömön keresztül tudom miként menne. Ő vaterán trükközött. A pénzt elkérte előleg, viszont a terméket nem postázta sose, és ez így ment jó ideig. Végül a károsultak + a vatera intézkedett és feljelentést tett az ügyben. Ismerősöm időközben szintén kiment Angliába (csak ő nem dolgozni), így itthon nem találták. Mikor megtudta a rendőrség, hogy kint van Angliába nemzetközi szintűvé tették az egész ügyet és szóltak az angoloknak is mi a helyzet. Ők meg nagy frász simán felengedték a repülőre, hisz a levegőben nem tud már hova szökni és szóltak a magyar rendőröknek, hogy majd várják szépen ismerősömet a reptéren.

Nálad is hasonló lesz: mivel nem vagy Magyarországon, ezért szólnak az angliai rendőröknek, akik elkezdenek nyomozni utánad. Előbb-utóbb úgyis elfognak adni, mivel Anglia összes rendőrségére elküldenék a fényképedet. Miután elkaptak felültetnek vagy repülőre vagy kocsiba (repülő inkább a gyakoribb) és visszaküldenek Magyarországra, ahol elindul ellened az eljárás a tartozás miatt + súlyosbító körülmény lesz, hogy kimentél Angliába, mivel a jogban ez olyan, hogy elszöktél az intézkedés elől. Megértem én, hogy Angliába azért mentél ki, mert ott akarod összegyűjteni a hiányzó pénzt, de az a baj, hogy a jogot ezt nem érdekli. Inkább valahogy meg kellett volna beszélni egy részletfizetést vagy valami, mert ebből az ügyből már nehezen tudsz kijönni győztesen.

2015. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!