Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonykor a Steamen kb....

Karácsonykor a Steamen kb. hány százalékos leárazásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Mert a GTA5-öt szeretném csak hát 18000 forintot nem engedhetünk meg magunknak, így remélem egy 50 es legalább lesz, vagy esetleg 80-as!

2015. nov. 11. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
GTA V-öt nem hiszem, hogy 20-25%-al jobban leárazzák. De én pl tavaly karácsonykor 35ezer ft értékben vettek játékokat kb 3ezerért.
2015. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy 576-ban 15ezer
2015. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. nov. 11. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Most is van rajta 33% leárazás, ettől több nem is várható. Ha megfigyeled, a játékhoz folyamatosan adnak hozzá dolgokat hogy szinten tartsák az elévülést és a 60 eurós árat. Amíg ekkora hype, nem lesz olcsó.
2015. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom egyszóval el kell avulnia picit ahhoz hogy olcsóabban megszerezhessem. 33 % az már nem is rossz. ennyiért mára talán megkapom:D Csak nem akarom, hogy elavuljon mire hozzájutok, mert drágábban(de leárazva) vagányabb, és akkor még sokan játszanak vele, és tudok haverokkal multizni. Bár nem hiszem, hogy egy ilyen game bármikor is elavulna :D Mármint mindig sokan fogják sztem tolni :D
2015. nov. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!