Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, a Htc vagy Sony?

Melyik a jobb, a Htc vagy Sony?

Figyelt kérdés

Kinéztem két telefont, az egyik a Htc one mini 2 a másik pedig a Sony Xperia Z1 Compact.

Nincs nagy lapát kezem (még nő létemre is kicsinek mondható) szóval 4,5" képernyőnél nagyobb telefon szóba sem jöhet :)

Az lg telefonon gondolkoztam még. Sajnos nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen. Ti melyiket ajánlanátok? (megindokolva ha lehet) kb 10000 ft van a két telefon között, szóval ha nem érkezik meggyőző érv vagy óriási különbség akkor lehet hogy az ár fog dönteni :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 11. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

a szíved/gusztusod szerint dönts..azt vedd meg, amelyikre ha ránézel, kellemes elégedettséget érzel..


...műszakilag ugyanis mindegy..a sony és a htc sokszor együtt gyártanak telefonokat..még az LG is kiadja néha albérletbe a melót...


ezek a telefonok már kiforrott típusok, felesleges a gyártón agyalni..a lényeg, hogy tetszen...ugyanis évekig a kezedben lesz...


ne az ár döntsön..tízezer forint miatt ne nézegess egy nem igazán szívmelengető külsőt..ha meglátja egy barátod, egyből mondja ...aztaaa...de jóóó..

2015. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Igazából a htc felé húz a szívem, bár mindhárom telefonnak tetszik a külseje. A Sony talán túl szögletes a számomra, de azért elég igényes a külseje.:)
2015. nov. 12. 16:57
 3/4 anonim válasza:
Nem igazán a kérdéshez kapcsolódik, de nekem volt 2 Sonym, Z és Z1, mindkettő hirtelen halált kapott, szóval ez a Sonynál sajnos normális, ennyiből érdemes más készüléket vásárolni.(hirtelen halál = vagy végleg meghal a készülék vagy csak töltőn tudod használni, az egyetlen eddig ismert megoldás rá ha a töltőt kicserélik amit ugye nem lehet kivenni)
2015. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül egy htc mellett döntöttem :)
2015. dec. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!