Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan aki nem tud aludni? Ti ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

Már napok óta alig alszom (3-4 óra), mert egyszerűen nem bírok elaludni...van valami jó tippetek hogy mit csinálhatnék?

Nyugtatók kilőve, nem szeretnén nagam gyógyszerezni

14L



2015. nov. 11. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Furcsa módon nekem egy minimális edzés segít, néhány fekvőtámasszal megdolgoztatom a karizmomat, megemelem a szívritmusomat. Ezután elég hamar el tudok általában aludni.


Persze ez akkor recept, ha túl feszültnek érzem fizikailag magam (pl. nem fáradtam el fizikailag aznap), nem amikor valami súlyos gond nyomaszt. Az olyan éjszakákat a gép előtt töltöm, vagy olvasok, ha nem vagyok túl fáradt a betűbogarászáshoz.

2015. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 12 óra gyári meló után nem alszok többet :D neked ez miért nem elég? Oké gyerek vagy még... neked lehet több kell. Szerintem nem vagy elég fáradt, egész nap a suliban seggelsz, aztán otthon tanulsz (mert minden 14 éves ezt teszi manapság), szellemileg ki vagy merülve, de fizikailag nem. A tested nem tud pihenni, mert nincs mit kipihennie. Sportolj! Ne aggódj ha egy gyümölcsösben dolgoznál reggel hattól - este hatig nem az lenne a problémád, hogy nem tudsz elaludni, hanem, hogy túl rövid a nap, hogy kialudd magad :D
2015. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt elhiszem, de szerencsére nem ott dolgozok :D

Egyéb ötlet? :)

2015. nov. 11. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Javaslom a zuhanyzást, vagy fürdést alvás előtt!

Legyen a szobában mindig elég levegő!

Ne legyél sem éhes, sem szomjas és ne kelljen wc-re menned!

Minden nap mozogj, mert úgy egészséges.

Ne közvetlen hosszú számítógépezés vagy telefonozás után akarj aludni! A TV-t nézheted picit.

Az önkielégítésre nem akarlak rászoktatni, mert azt jobb máshogy elérni....

Esetleg olvass, sok embernek hatásos. Én zenét szoktam hallgatni.

Ma ezt tetszett meg:

https://www.youtube.com/watch?v=RhvugxMqL84

A másikat nem mutatom meg.

2015. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Levendulaolajjal fujd be a párnad,szelloztess ki mindig lefekves elott,hidegbe konnyebb elaludni. Ha masztizol utana tenyleg konnyebben megy az elalvas.

Gyere dolgozni velem,egesznap rohangalni meg húsz kilos dobozokat pakolni ejszaka közepéig, ne félj nem lesz problema az alvassal..

2015. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!