Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ilyenkor?...

Ti mit csináltok ilyenkor? (menstruáció)

Figyelt kérdés

1 éve jött meg először.Szerencsére eddig mindig otthon jött meg de nagyon félek ha egyszer suliba vagy máshol jönne meg akkor az nagyon gáz lenne.egy ismerősömnek az iskolában jött meg és szegény hirtelen nem is tudott mit csinálni..nekem nem szokott előtte fájni a hasam.. semmi jele nincs annah h meg kéne jönnie:( és ráadásul egyszer a hónap elején jön meg valamikor meg a végén.És nem rakhatok be minden nap betétet mert az baromi nagy pazarlás.

Mit tegyek?


2012. máj. 26. 19:15
 1/3 FanaF1 válasza:
100%

Szia!


Nem tudom hány éves, szexuális életet élsz-e, vagy közel vagy hozzá, de ha fogamzásgátló tablettát kezdesz el szedni, akkor az napra pontosan beállítja, és akkor nincs pazarlás. Addig meg sajnos nem tudsz mást tenni, ha még fájdalom sem jelzi a közeledtét, bizony az esedékes napoktól kezdve "pazarolhatsz".

2012. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok :)
2012. máj. 26. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor sem gáz, ha a suliban jön meg a menstruációd. Normális ember nem cikiz ezért. Aki pedig cikiz, azzal ne foglalkozz! Ez a világ legtermészetesebb dolga. Egyébként én fiú vagyok és 9 éves korom óta van lány barátom, akivel ilyen intim dolgokról is tudtam beszélni komolyan gyerekkoromban is.
2012. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!