Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanároknak nincsen bűntudata...

A tanároknak nincsen bűntudata, ha megbuktatnak egy gyereket a nyári szünet előtt?

Figyelt kérdés
nekem marhára az lenne, én mindenkit átengednék
2015. nov. 12. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tanár tehet róla, ha a gyerek lusta/buta/fosik mindenre.
2015. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindekit átengednél, azzal az lenne a gond, hogy arra nevelnéd a gyereket, hogy sz*rt sem kell teljesítenie soha, mert úgyis mindig meglesz. Aztán kikerül az iskolából, és kiderül, hogy a munkahelyen el kell végezni a feladatot maximálisan, különben kivágnak, aztán lehet sírni ha elviszi a bank a kocsit meg a házat. Szóval nem sértésként, de nagy butaságot írtál!
2015. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Sőt, kimondottan élvezzük, hogy a sok buta, lusta hülyegyereknek elcsesszük a nyarát.


De nyugodj meg: ez semmi ahhoz, hogy az egész életüket elcseszik, ha nem tanulnak.

2015. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lusta gyerekeknek nincsen büntudatuk amiert nem tanulnak?
2015. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésem a következő.

Mit szól az alábbi mondathoz:

– Tisztelt Bíróság! Az utolsó szó jogán azt kívánom előadni, hogy kérem én nem tehetek arról, hogy meghalt az a száz ember. Igen kérem, én terveztem, de nem lehetek én a hibás, amikor a tanárok mindig átengedtek nyári szünet előtt.


---

Annak a diáknak, akinek az a foglalkozása, hogy tanuljon, nincs bűntudata nyári szünet előtt, hogy a tanárt abba a kellemetlen helyzetbe hozza, hogy buktatni legyen kénytelen? Nincs bűntudata, hogy a tanárának kudarcélményt okoz, szülőjének szomorúságot?

Az ilyen diák nem gondol arra, hogy a most elfecsérelt lehetőségek soha nem fognak visszatérni?

2015. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanar vagyok, es rengeteg mindent megteszek a diakjaimert. De nekik is kell tenniuk valamit magukert. Akit megbuktatok, azt a diak erdekeben teszem. Ha o egesz oran facebookozik, kesik, ragozik, az az o dontese, de meg kell tanulnia, hogy a donteseknek kovetkezmenyeik vannak.
2015. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!