Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Westend Tattoo & Piercingben...

Westend Tattoo & Piercingben érzéstelenítenek?

Figyelt kérdés
Egy tragus piercinget szeretnék :)

2015. nov. 13. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen a helyen nem nagyon lehet, nem tud a füledhez injekciót beszúrni, max lefújja lidocainnal. Amúgy meg egyszer kibírod nem? :)
2015. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak elég parás vagyok, és első pc lenne.
2015. nov. 14. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

pc=personal computer


piercing=piercing


Nem fogsz belehalni, a nyelvet is csak lefújják lidocainnal.

2015. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Helyedben kerulnem a Westend Tattoo & Piercinget... Nekem az orrom nagyon elszurtak bazira fajt (pedig azert nem vagyok fajos tipus) utanna allandoan verzett aludni se tudtam...Ki vettem beforrt es en szurtam at magamnak semmi erzestelenitessel es sokkal jobb..Inkabb menyj a Fetishbe ott a koldokom szurtak es valami alom munkat vegeztek se gyulladas se elvekonyodott bor se semmi! 2 eves mar es imadom 💘
2015. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh én meg pont a fetishről hallottam nem túl jókat :/ Amúgy a piercing téma most anyagi okokból jegelve lett :/
2015. dec. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!