Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen éles pisztolyok vannak...

Milyen éles pisztolyok vannak olcsón, max.150 000 forintért? Önvédelemre.

Figyelt kérdés

Nem vagyok szuper gazdag, úgyhogy nem költenék ennél többet fegyverre most. Lehet forgótáras (revolver) vagy szekrénytáras (öntöltő) fajtájú is.


Olyan űrméretű legyen, amihez lehet rendszeresen lőszert is kapni a boltokban, tehát ne valami ritka és egzotikus kaliberű.


Olyan kellene, amit ruha alatt azért jól lehet rejtve viselni, szóval súlyra ne legyen több 800-900 grammnál, és a többi adatra (hosszúság, stb) se legyen túl nagy.


Talán 2 db pisztolyt is tudok majd venni, úgyhogy egy fajtánál többet is mondhattok.



2015. nov. 13. 21:06
1 2
 1/12 Bob the builder ***** válasza:
36%
előbb engedélyt szerezél
2015. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És melyik boltban akarsz rendszeresen lőszert venni? a sarki hentesnél vagy a vadászboltban?


az elsőnél nem árulnak, a másodiknál pedig engedélyt kérnek tőled, ami nyilván nincs - különben nem itt kérdeznél ilyen marhaságokat.

2015. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Önvédelmi maroklőfegyvert nem kaphatsz, s csak egészen rendkívüli esetben. Nagyon-nagyon meg kell indokolni, s mindenféle egyéb feltételnek is meg kell felelned.

Kettő fegyverre 100%, hogy nem kapsz engedélyt, még indokolt esetben sem.

Amennyire tudom, öntöltőt önvédelemre nem is lehet kérni.

2015. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudtok helyeket, ahol hasznos válaszokat is kapok, amik az általam feltett kérdésre válaszolnak?
2015. nov. 14. 00:32
 5/12 anonim ***** válasza:

A helyi cigánytelepen....


Egyébként a fentiek mind hasznos válaszok. Max valami gázpisztolyt hordhatsz magadnál, de ahhoz is engedély kell. Rendes fegyvert legálisan nem fogsz kapni

2015. nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

1. Ma 150-ért elég széles a paletta,sétálj be egy boltba vagy lőtérre és nézelődj/kérdezz.

2. Itt kérdezz: [link] Sok hazai frofi fegyveres is fent van ott!

2015. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
58%

Önvédelmi maroklőfegyvert nem kaphatsz, s csak egészen rendkívüli esetben. Nagyon-nagyon meg kell indokolni, s mindenféle egyéb feltételnek is meg kell felelned.

Kettő fegyverre 100%, hogy nem kapsz engedélyt, még indokolt esetben sem.

Amennyire tudom, öntöltőt önvédelemre nem is lehet kérni.


1. Simán kap,elég ha csak alakít egy kamo security Bt.-t,és ő lesz a tulaja és vezetője.

2. 2 db. önvédelmi maroklőfegyverre lehet engedélye.

3. ADNAK ÖNTÖLTŐRE és revolverre is,sőt 1 és 2 lövetűre is!


Van,ma,magyarországon olyan személy,akinek DE.50AE van beírva önvédelemre!!!!


Ex-SÜN.

2015. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem olcsón kapsz használtan egy TT pisztolyt az eszi a PPS lőszert is. Aki rád támad azt 10 méteren belül garantáltan megállítja. Vegyél kettőt és a két hónalj táska súlya egymást kiegyenlíti.
2015. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Közben nézelődtem az interneten. Értelmesebb volt a kapott válaszok alapján magamnak keresni a dolgokat, mint mások segítségét kérni, az biztos.


Taurus öntöltő pisztolyok és revolverek vannak újonnan, boltból 150 ezer forint alatt.


Weinrauch és Alfa típusú forgópisztolyok is vannak 150 ezer forint alatt.


Találtam használt Walther P99-et és Glockokat 150 alatt.


FÉG pisztolyok meg csak nagyon olcsó árban vannak.

2015. nov. 14. 10:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Valóban nem releváns válasz a kérdésre, hogy nem kaphatsz önvédelmi célra lőfegyvert. Ez igaz.

Utánanéztem, s tényleg nem kaphatsz engedélyt, ha életed nincs közvetlenül, folytatólagosan, igen súlyos mértékben veszélyben.

2015. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!