Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon hol találhatók...

Kérdező211 kérdése:

Magyarországon hol találhatók szellemvárosok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem tudom mennyire vagy jártas a témában, de van pl. Szentkirályszabadja (mondjuk szerintem te is ismered | most elvileg megvették és tilos bemenni, de elvileg nem őrzi senki), Kis-Moszkva (őrzik, belépés csak engedéllyel) konkrét kis városokból csak ezt a 2-t ismerem, de egyébként van egy YouTube csatorna ami ezzel foglalkozik: "Szellemvárosok Magyarországon" - persze ezt is csak ha nem ismered. Gondoltam ezeket azért leírom, hátha nem ismered, mert régen én is örültem volna neki. Remélem segítettem, ha még nem, akkor ez van.. xd

2015. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szentkirályszabadját kutyákkal őrzik, nagyon nem ajánlott egyeztetés nélkül menni!
2016. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 janika7777 válasza:
Én Derenket és Zsörköt ajánlom!!! Mind a kettő egy teljesen elhagyatott falu.Én már jártam mindkettőnél és nagyon nagy élmény volt na meg para is. De tudom ajánlani Balatonedericsen a Fekete-kastélyt annak meg még története is van. Itt a link: [link]
2016. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!