Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha idegesít, hogy a legjobb barátnőm folyton úgy viselkedik, mint én?

Figyelt kérdés
"lopja" a poénjaimat, vannak olyan "szavaim" amik viccesek és gyakran mondok, mert szokásommá vált és ő is elkezdte ezeket és folyamatosan kezd úgy viselkedni mint én és már nagyon idegesít, próbáltam nem bántóan célozni erre, hogy ez engem zavar. de csak vonogatta a vállát és marhára nem érdekelte. pedig régebben még beszéltük is, hogy mindkettőnket mennyire zavarja, ha vki utánoz minket. mit csináljak?
2015. nov. 14. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Direkt másol téged, vagy csak tetszik valami, amit átvesz?

Miért zavar?

2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy direkt csinálja-e.

és hogy miért zavar? erre nehéz válaszolni.

csak egyszerűen tényleg mindig úgy viselkedik mint én, régebben egyáltalán nem ilyen volt a személyisége. ez téged nem zavarna?

2015. nov. 14. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
"engem" nem zavarna és valószínűleg azért nem zavarna, mert nem féltékenykednék arra, hogy vki ellopja a stílusom és már nem én leszek a középpontban.
2015. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hm.. hát te tudod.

engem viszont zavar, hogy utánoz, és nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert eléggé sértődős.

2015. nov. 14. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

hm...ezt neked kell érezni.

tudnál mondani példát?

2015. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!