Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most hogy van ez a...

Akkor most hogy van ez a kopasz férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sok nő mondja,hogy nem jön be neki,meg taszító stb...na de mi van akkor ha jól áll valakinek? Például Jason Statham, Vin Diesel,Arnold Vosloo,Shemar Moore,Jeremy Meeks,Telly Savalas...róluk mi a véleményetek...sok helyen olvasom,hogy taszitó,máshol meg azt hogy szexi...ennyire relatív lenne a szépség? Csak mert ugy tudom,hogy a fent említett urak sok mindenkinek bejönnek.

2015. nov. 15. 03:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Wentworth Miller,Dominic Purcell...stb
2015. nov. 15. 03:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A szépség relatív!


2. AKinek nem tetszik egy kopasz férfi, annak akkor sem fog, ha híres.


3. Az, hogy valakinek "jól áll" a kopaszság, kzárólag ízlés kérdése, szerintem ilyen nincs.


4. CSAK attól, hoyg valaki 100 embernek tetszik, még enm fog nekem is tetszeni.

2015. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nőknek van egy része, akit nem kifejezetten érdekel a párja kinézete, csak legyen kedves, hűséges hozzá, és alkalmas legyen megteremteni a megálmodott családi fészket.


Van egy másik része, akit kifejezetten a durva, erőt sugárzó, magyarán férfias típusok vonzák, nem a szépség. Ugyebár minél kevesebb haja van valakinek, annál férfiasabb, minél több, annál lányosabb, vagy épp fiatalabbnak tűnő, gyerekesebb.


Aztán akinek szépfiú kell, helyes frizurával, annál a kopaszok nem igazán jönnek szóba. Ennyi.

2015. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!