Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MRI vizsgálat műanyag köldök...

MRI vizsgálat műanyag köldök piercinggel?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Köldök pc-t csináltattam(2015.11.14-én) 26.-án koponya Mri vizsgálatom lesz.Köztudot hogy ekkor az ember nem viselhet fém tárgyat(tehát testékszert sem)viszont mivel friss pc ről beszélünk nem vehetem ki 40percre(mert állitolag beforrhat ennyi idő alatt is,mert friss). A kérdésem az lenne,hogy műanyag pc egyáltalán nem tartalmaz fémet,ugye?

Illetve lenne még egy kérdésem.Utolsó ilyen vizsgálatom egy éve volt azóta van hét tetoválásom is. Azt írják,hogy tetoválás is kizáró ok lehet a vizsálat elkészítéséhez.Miért?Illetve milyen esetekben?

Köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

PC: HA valóban 100% műanyag akkor nem lesz gond,ezt egy érős mágnessel ellenőrizheted magadnak.


T: A régi festékekben sok fém volt,azokra hat az MRI gép mágneses ereje. A modern,minőségi festékek esetében ELVILEG nem szabadna ilyennek előfordulni.

2015. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2015. nov. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!