Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Japánból szeretnék behozni...

GreenLand kérdése:

Ha Japánból szeretnék behozni európába autót, akkor mennyi a papíroztatás és a konténer meg egyéb engedélyek ilyenek?

Figyelt kérdés

Aki csinált már ilyet, vagy tudja hogy működik a dolog leírná a dolgok menetét?


Az autó egy.

Toyota Supra MK4 2JZ

3,0 motorral,

1,5t

alap:220LE



2015. nov. 17. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nincs neked ennyi penzed...


A vam 10%, az AFA 27%. A szallitas kb. 1000 dollar, de inkabb tobb. Regisztracios ado kb. 350 ezer. Most tartunk kb. egymillional, de meg az auto arabol semmit nem fizettel ki.


Aztan lesz egy jobbkormanyos, eves 60e gepjarmu-adot es durva kotelezo-biztositast magaval hozo verdad, aminek ha BARMI, de BARMI baja van, k..a nagy sz*rban vagy, mert belpiacos auto, amihez alkatresz csak tobbhetes atfutassal letezik, rendelesre, Japanbol.

2015. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jol hangzik .

Én többel számoltam szállitásra dupla ennyit de kellemeset csalodtam ha 1000 dollárbol kijön a szállitàs . Németbetországban lessz használva és bejelentve.

Az autó sem vészes 5-6 ezer €. Kicsit jobban megéri igy megvenni .

2015. nov. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!