Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tyúk szagú a párna mit csinálj...

Tyúk szagú a párna mit csináljak, hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés

Vettem két db párnát, gondolom kacsa toll lehet benne, és hát állatfarm szaga van, ami nekem nem igazán tetszik.

Vákum csomagolásban volt, szóval nem tudtam.

Kimosta a mosógép, de azóta is farm szaga van.

Mit lehet ez ügyben tenni?



#toll #párna töltelék
2015. nov. 17. 15:01
 1/1 anonim válasza:
Az enyém is ilyen volt, nem is használtam, mert undorodtam tőle. Aztán meguntam, hogy a 10 ezer forintos párna az ágyneműtartóban porosodik. Kimostam. Tettem a mosógép dobjába sima folyékony Perwoll mosószert, Vanischt, meg mosóport is (szerintem simán lehet öblítőt is mellé tenni). A neten olvastam valahol, hogy kell a mosásához folyékony és por mosószer is. Sokat tettem bele, elöltöltős a mosógépem, láttam hogy mosás közben tiszta hab az egész. Miután a mosás+centrifugálás lement, visszatettem még 10 perc centrifugázásra a párnát. Persze a toll nagyon összeállt benne, rengeteget kellett rázogatnom, forgatnom (fél óránként) és a radiátor mellé terítettem ki, hogy gyorsabban száradjon. De szerencsére most már nem büdös :)
2017. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!