Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet ki jönni a depressz...

Hogy lehet ki jönni a depresszióbol?

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném hogy 5 éve ésdesapám öngyilkos lett egyéb rendörségi ügyek miatt.Annyit kell rólam tudni hogy nagyon zárkózott vagyok sőt ki sem mozdulok a házból.17 éves kövér fiú vagyok és amíóta apukám meghalt nem mozdulok ki a házból nincs semmihez se kedvem már lassan iskolába se akarok járni,csak ithon legyek a 4 fal között és számítógépezzek.Mindig csak számítógépezek.ha valamit ithon kell csinálni akkor azt meg csinálom,de ha már el kell menni a boltba vagy valahova ahol más emberek is vannak akkor el kezd remegni a gyomrom és izgulok nagyon.Pontos magyarázatot nem tudok mondani hogy miért van ez,egyszerűen csak van.Lassan már belépek a nagybetüs életbe és nem tudom hogy mihez kezdjek mert semmihez se értek,és nem is nagyon akarok semmit se csinálni.Mindig azzal vagyok maganba hogy MAJD CSAK LESZ VALAHOGY.Terveim azok vannak de nem tudok elindulni semerre mert nem merek emberek közzé se menni mert mindig azt érzem mintha mindenki engem bámulna,ami részben igaz,hiszen nem vagyok valami sovány és nem is vagyok magas.Tipikus kicsi dagadt ember.Akarnék járni edző terembe vagy futni vagy ilyesmi de nem merek mert remeg a gyomrom hogy vajon mi lesz ha meg lát valaki vagy ha beszól valaki.Olvastam hogy ez depresszió és hogy fordúljak szak emberhez de hogy őszinte legyek még ahhoz is félek el menni de nem tduom hogy miért.Az lenne a kérdésem hogy nincs rá valami természetes gyógymód vagy ilyesmi mert nem akarom így élin az egész életemet emberek.Tisztába vagyok a dolgaimmal de mégse teszek ellene mert egyszerüen nincs önbizalmam és képtelem vagyok rá.Szóval ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon meg köszönném.

2015. nov. 17. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves felhasználó:)

Az edzőtermekben általában kedves, segítőkész, normális emberek vannak. A kutya nem fog téged nézni, ha igen sem azért, hogy cikizzen. Szóval az ötletet nagyon támogatom!

Ha nem vagy elégedett a testeddel, akkor mehetsz hosszú nadrágban is. Kellemes a légkör, lehet mozogni, zenét hallgatni, bármit. És nem kell nyomorogni sem. Egy próbált megér, hidd el!

2015. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A [link] oldalán vannak nagyon hasznos infók, hogyan kell edzeni, mit mikor kell szedni. És nem egy nap alatt kell várni a változást, meg agyon gyötörni magad.
2015. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én apám is lassan 6éve,hogy öngyilkos lett..én is küzdök a súlyommal,evészavarom vam és depressziós vagyok.ha gondolod beszélhetünk.szerintem ne fordulj gyogyidokihoz,mert nem segít..nekem se segítettek..jobb olyannal beszélni,ski hasonló utakon jár,mint te.jobban megértitek egymást.
2015. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből az állapotból csak lassan lehet kijönni, úgyhogy kitartónak kell lenned. Kezdj el otthon edzeni, tornázni, hogy legyen egy kis önbizalmad kimozdulni. Gondolkodj azon, hogy miben vagy jó, milyen tantárgyak érdekelnek, miben találsz örömet? Pozitív képességeid amiket tudnál kamatoztatni, biztos vannak.
2015. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!