Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok helyre jönni ebből...

Nem tudok helyre jönni ebből a hülye depresszióból, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
vásárolgass.
2013. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj ki napozni a kertbe!
2013. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ültess virágot.
2013. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kicsit részleted a probléma okát.

ha nem szeretnéd itt, írj privátot. Igyekszem/Igyekszünk segíteni.

2013. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Miért mi történt? kicsit részletesebben ...
2013. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy kisállatot. :) Nem vicc, komolyan. Lehetöleg kiskutyád, kismacskát. Meglátod, mérföldekkel jobb lesz. Tiszta pszichológia. Van valaki, akiröl gondoskodsz, aki Töled függ, ezért fontosnak érzed magad, ergo megnö az önbizalmad. Plusz nem leszel olyan magányos, mert mikor fáradtan, kifacsartan és depressziósan hazaérsz suliból/munkából, mindig várni fog otthon egy jó barát, aki megnyalja a tenyered és a lábadhoz dörgöli a pofiját, és szetettel ugat/dorombol. :)

De ha akarod, nekem is írhatsz privit, szívesen beszélgetek veled, sokáig én is küzdöttem depresszióval, hátha tudok segíteni!

2013. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eggyetértek az elöttem szólóhoz bár én sem nagyon tudok kijönni sokszor a depiből
2013. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!