Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy mazochista...

Hogy érjem el hogy mazochista legyek?

Figyelt kérdés

El lehet érni hogy valaki mazochista legyen, vagy születni kell úgy?

Naponta kapom a piszkálásokat, és örülnék ha az nekem jól esne, nem pedig megbántana.



2015. nov. 18. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól még nem lenne jobb neked, csak még inkább célpont lennél. Inkább oldd meg a problémáidat.
2015. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ka.ka.o válasza:

Én mazochista vagyok, talán érzelmi is. Azt élvezem, mikor sírok. De a sértés attól még sértés, ugyanúgy megbánt. Az önbizalmadat rombolja, ha érzelmi mazochista vagy, akkor is.


Nem tudom, hogy válhat valaki mazochistává.

Nálam talán úgy történt, hogy azon filóztam, hogy tök cuki lenne, ha ezt engedném egy szadista lánynak xd Először ovis koromban voltak ilyen gondolataim. Persze akkor még nem tudtam ezekről a szavakról és arról sem, hogy ez nem egészen normális.


Nade a lényeg, hogy nálam ilyen gondolatokkal kezdődött. Arra is gondoltam, hogy a másik vágya a fontosabb. Azt hiszem xd Régen volt már :D

2017. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!