Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lisztérzékeny lehet...

Egy lisztérzékeny lehet pincér? Nem kell neki semmit kóstolni? Vagyis tanulhat annak? Mik a feladatai egy pincérnek? Minek tanuljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lisztérzékeny vagyok és most kell majd nemsokára leadni a jelentkezési lapot. Nem tudom hogy minek tanuljak. 3-mas 4-es tanuló vagyok. Jól megy a matek, fizika, tesi :D. De a törit nem szeretem. Segítsetek!

2015. nov. 18. 22:05
 1/4 anonim válasza:
pincér??? Csicska akarsz lenni vagy mi? Menj el vmi normális szakmára mondjuk hegesztő
2015. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell kóstolni, tehát ha azt szeretnéd csinálni akkor nyugottan iratkozhatsz oda, de akkor még egy angol vagy német nyelvet nem ártana rendesen megtanulni, mert Magyarországon nem sokat fosz keresni.
2015. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon szeretnék azt tanulni! Angolból most jelenleg 4,5-re állok. Tudom hogy azt nagyon kell tanulni mert anélkül már jóformán el sem lehet helyezkedni sehol. :) Tudsz/tud esetleg valamilyen jó pincér sulit Pest megyében?
2015. nov. 19. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Zalai vagyok. Szerintem googleban próbálj meg keresni.
2015. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!