Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Alaptomos kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Tovább lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet , h össze jöttem egy 19 éves csajjal ( én 18 vagyok ) , nagyon szeretem őt jól meg is vagyunk , de neki előtte már 5 fiúval volt dolga míg nekem ő lenne az első , és ez valamiért zavar :/ és ezért nem is volt még szinte semmi kettőnk között , mert nem tudom eldönteni h érdemes e így h zavar tovább lenni vele , megdugni utána ott hagyni sem akarom , de szeretem őt és szívem szerint vele lennék ameddig csak lehet ! Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni ! Szerintetek mit csináljak ?

2015. nov. 19. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem számít hogy szűz vagy hogy neki nem te leszel az első. Szerintem nem kellene hogy ez zavarjon. Ha szereted maradj vele, és ilyenkor nem a sex a legfontosabb.
2015. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt értem , és tudom is , de valaiért zavar :/ én 3 év alatt soknak tartom az 5-öt és a kapcsolatai között alig telt el egy hónap h szingli volt , és az 5-ből egy egyéjszakás volt...
2015. nov. 19. 14:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagy azokat a fiúkat nem szerette , mert nagyon hamar túl lett rajtuk , vagy csak dugni kellettek ... Ezt nem tudom megérteni ...
2015. nov. 19. 14:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg az nem lenne baj h nem szűz csak ha bele gondolok h én lennék a 6.és nekem meg ő az első , az eléggé zavaró érzést kellt bennem ... Olyan mintha túl könnyűvérű lenne ... Nekem is az első hét után lett volna rá lehetőség , de nem éreztem még itt az idejét ...
2015. nov. 19. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom, hogy zavar, ha egy 19 éves lánynak ennyi kapcsolata volt már. Nem is biztos, hogy szereted, előbb ismerd meg jobban, addig ne akarj lefeküdni vele, lehet, nem is annyira szimpatikus ez a lány, csak tetszik. Ha meg nem fekszel le vele, csak ismerkedsz, jártok különböző programokra, persze nem csak zenés helyekre, hanem kirándulni, moziba, színházba stb., akkor jobban megtudod, milyen az ő érdeklődési köre, mennyire illenétek össze. És ha nem tetszik, akkor könnyebben otthagyhatod.
2015. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismerem már több mint fél éve , rengeteget beszélgettünk , tudom h milyen és amióta együtt vagyok vele azóta rengeteg időt töltöttem vele ( 2 hónap) és tudom h szeretem ! De bárhogy akarok nem tudok megbírkozni azzal a dologgal h 5 embernek odaadta már magát .... És nem tudom mit csináljak ..örlödök mert szeretem , de zavar a dolog ....
2015. nov. 20. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:

"5 embernek odaadta már magát .... És nem tudom mit csináljak ..örlödök mert szeretem , de zavar a dolog ...."

Bazki, az nem zavar, hogy a levegőbe, amit beszívsz, 7 milliárd ember már legalább egyszer belefingott ma?

Mi a bánatnak foglalkozol a múlttal? A csaj általa lett olyan, amilyen. Most veled van, és ez jelent valamit. Pl azt, hogy az előző 5 pasi semmit sem jelentett számára.

2015. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen éppen ez zavar h az előttem lévő 5 pasiból 3 semnit sem jelentett , akkor minek volt velük ?
2015. nov. 20. 14:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért volt velük, mert a szerelmeket előrefelé éljük, és visszafelé ítéljük. Amíg benne vagyunk, azt hisszük, hogy szent és sérthetetlen, ami örökké tart. Csak amikor elmúlt, akkor tudjuk megítélni, hogy mit is jelentett tulajdonképpen.
2015. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki 16 béves, vagy 19, nem biztos hogy meg tud egy fiút, lányt ítélni előre. De a szex jó játék. Én kötelezővé tenném a szextechnikák oktatását 16-18 éves korban!

Persze csak elméletben.

Ő volt 5 fiúval. bár Te is lehettél volna akkor most egyenlőek lennétek!


Feküdj le vele minél hamarabb, mert minden elnem lőtt szeretkezés, nem hozható már vissza!

A gyakorlaltlanság ne bántson, mert valószínűleg ő sem 100 x volt együtt azzal a pár sráccal.

Már nrm azt a világot éljük ahol a lány szűzen megy férjhez!

Lapozz, és légy laza!

És bátor! Én szűzen, egy házas asszonnyal voltam!

Isteni volt!

2015. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!