Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blogspot-os blogom van. Azt...

Blogspot-os blogom van. Azt szeretném megcsinálni, hogy ki legyen rakva vmilyen izé ahol zenét lehet hallgatni, de olyan számokat amit én írok be. Hogy tudom ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Elrendezés-> azon belül a sávra, ahol a cuccaid vannak, oda van írva, hogy modul hozzáadása. Oda kattintasz, ott vannak különböző cuccok, amiket oda rakhatsz. Letekersz, kiválasztod a HTML/Javascriptet, hozzáadod, felmész egy zenei html-es oldalra, ahol csinálhatsz magadnak zenei listát, (pl. mixpod.com) regisztrálsz, csinálsz egy playlistet, amit szeretnél, lemásolod a html kódját, és a Javascriptes modulba beilleszted. És kész is.

Remélem érted, ha nem segítek neked...

2010. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de értem. És sikerült megcsinálnom.

nagyon köszi:D

2010. márc. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!