Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem bírom...

Mit tegyek ha nem bírom krontrolálni magam?

Figyelt kérdés

Felszoktak dühösíteni de nagyon azt még ki is szoktam bírni szépen nyugottan nagy levegőt veszek(pedig úgy behúznák neki egy nagyot aki feldühít csak hogy igazgatóit kapnák vagy ilyes mi)bár néha egy ilyen kar hátra tekerős mozdulattal leálitom öket.de az a baj hogy hátam mögött amikór piszkál valaki hirtelen valahogy mindig meg fogom a kezét csak hogy nem veszem észre hogy egyre erősebben fogom akezét csak akkor veszem észre amikór már azt mondja hogy ááá!!!!

És ilyen már sokszór elő fordult pedig nem is akartam bántni azokat az embereket mert néha a barátaim voltak (mert sok barátom van mégis) és én aszt szeretném hogy ne báncsam néha amikór csak szórakoznak, mert én néha már úgy megfogom hogy látszik a kezem nyoma.



#Krontronálás
2015. nov. 21. 10:31
1 2
 1/12 Titusztitusz ***** válasza:
Próbáld meg az OKOT megszüntetni...Azért nem természetes dolog az, hogy valakit "hátulrol piszkálni kezdenek"...Valami oka van azért az ilyesmi viselkedésnek mindig...
2015. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem tudom. Egyszerüen nincs olyan nap hogy ne bosszantanának fel ,mert az én osztályomban mindenki hisztis,könnyen megsértödő,kétszinű , nem megbízható, pletykás.én nem találom ott a helyem nincs olyan ember akivel nagyon megértenénk egy mást mint a legjobb barátok .egyszer pl.:vna egy olyan lány aki mindenkit meg csap egy picit de éphogy és engem is meg csapot de én hirtelen hátra fordultam és egy akkora nagypofont vágtam le neki hogy sírva fakadt.igaz megérdemelte de tényleg nagyon nagyot adtam és méghozzá úgy hogy nem is akartam bántani csak úgy gondolkozás nélkül le pofoztam pedig aznap nagyon nyugott voltam és vidám de mégis bántottam
2015. nov. 21. 15:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem tom mi lehet az oka. 😳
2015. nov. 21. 15:19
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
Ha ennyire idegesít az, hogy "hátulrol piszkálnak" többek között, akkor szerintem csináld azt, hogy NAGY NYILVÁNOSSÁG ELŐTT, az osztálytársaid FÜLE HALLATÁRA tedd közzé azt a mondandót pl. hogy:"Figyeljetek ide srácok-lányok...Én szelíd, és jóravaló illető vagyok, sok mindent képes vagyok tolerálni, de sajnos AZT, HOGY HÁTULROL PISZKÁLNAK, NOS AZT SAJNOS NEM...Ezért most megkérnék mindenkit arra, hogy ne piszkáljon hátulrol...Ha valaki mégis megtenné ezt a jövőben, akkor számítson arra az illető, hogy nagyon durván fogok reagálni erre a cselekedetére...Hallotta-értette mindenki"?Na...Valami ilyesmi közérdekü bejelentést kéne tenned az osztálytársaid irányába, aztán vagy hat rájuk a mondandód, vagy nem, de te legalább elmondtad akkor a magadét...Próbáld meg akkor valahogy így a dolgot...
2015. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam de ezek ......nok . Azt játszák hogy csapkodják egymás seggét
2015. nov. 21. 19:54
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem csak a háturól piszkálás idegesít

De azért kösz ma választ ☺

2015. nov. 21. 19:55
 7/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szóval ezek "nők"...Hát...Ez esetben nem fordult még meg a fejedben, hogy ÍGY PRÓBÁLJÁK FELHÍVNI MAGUKRA A FIGYELMEDET? Lehet hogy tetszel nekik, aztán mivel rájuk se izélsz, hát ÍGY próbálnak valahogy "kapcsolatba kerülni" veled...Mondjuk annak idején énis jártam úgy a sulikban, hogy a lányok ÁLLANDÓAN PISZKÁLTAK...Csak az én esetemben az volt a szokásuk, hogy KRÉTÁVAL mindenféle jeleket rajzoltak a hátamra...Pl. szíveket, meg "SZ" betüket...De sokszor olyan ügyesen, hogy nekem fel se tünt a dolog...De ha időnként elkaptam közzülük némelyiket ilyen tevékenykedés okán, hát...Énis meglehetősen dühös lettem hírtelen, de aztán idővel megtaláltam a ténykedésük ellenszerét...Mondtam nekik, hogyha ennyire nem bírnak magukkal, akkor ilyen idétlenkedés helyett szóljanak, ha hiányzik nekik "valami"...Nos, volt aki ezek után sohasem rajzolt a hátamra semmit sem, míg mások megkérdezték hogy nem-e szeretnék "járni" velük...Mire vagy azt válaszoltam nekik, hogy "felőlem", vagy azt hogy "nem"...De a firkálgatás ilyen esetek után mégiscsak megszünt...Szóval szerintem vizsgáld meg annak eshetőségét, hogy nem-e a "szimpátiájukat" akarják a nőcik ilyen "sajátos formában" kifejezni...Ezt a kérdést tisztázd le velük minnél hamarabb...
2015. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Őőőőőőőőő

Én is lány vagyok ☺😃😂

2015. nov. 24. 12:51
 9/12 Titusztitusz ***** válasza:
Hű a csudába...Hát akkor teljesen vakvágányon jártam eddig...Az embernek álmában se fordult meg a gondolat, hogy nem fiú vagy...Gondolom ennek oka az lehetett, hogy mint azt fentebb is írtam ugye, egykoron sok bosszúságot okoztak nekem is a piszkálódó lányok, éshát az ember automatikusan is abbol indult ki, hogy egy "sorstárssal" hozzott össze itt a sors, éshát ezért is próbáltam tanácsokat adni, a SAJÁT, egykori tapasztalataim alapján...De azt tényleg nem gondoltam, hogy te is lány vagy...Viszont ez esetben el sem tudom képzelni, hogy miként lehetne akkor segíteni a problémádon...Mást nem tudok ez esetben javasolni, csak azt, hogy VALAMILYEN MÓDON próbáld meg elvenni a kedvüket a piszkálástol...Ha másnem, egy kis kiadós hajcibálás talán segítene...Valamilyen negatív feltételes reflex kialakulását ugyanis el kéne érni az esetükben mindenképpen...Próbálj meg kitalálni erre valami jó ötletet, ha a hajtépést, meg a hasonló durvaságokat magadhoz méltatlan dolognak tartod...
2015. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi😂😃☺

Megértem hogy aszitted hogy fiú vagyok

Nem nagyon vannak olyan lányok mint én hogy annyira fiús vagyok hogy a fiúk kedvelnek és bevesznek a fiú csapatba úgy a hogy a többieket nem engednek annyit mint nekem

Meg hogy erősebb vagyok náluk de közbe annyira viccesnak tartanak hogy ne érdekli őket mert egy ével öregebb vagyok náluk bár nem mindnél ,de közbe lehet hogy azért engednek meg ennyi mindent mert közülük a kettő legerösebb és legszebb fiú szerelmes belèm tudod akik az ösztály ilyen sztárjai

Bár jó nagy szívás az osztályom mivel 5 fiú és 12 lány van

Ezmiatt voltak viták a lányokkal de nincs olyan ember kivel roszbe lennék

Csak néha a reflekszeim miatt bántom őket

Persze van olyan amikór meg nagyon csajos vagyok

Leg töbször akkór ha egy jóképű fiút látok vagy ilyesmi

A csajokkak ott alvos buli stb.

Tudom hogy most nagyon sok felesleges dolgot mondok ami nem ide tartozik de jó végre egy normális emberrel beszélni😜😎😃😀

2015. nov. 26. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!