Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Péter Esernyőjé-ből...

Lilakecske kérdése:

Szent Péter Esernyőjé-ből kéne nekem egy kis segítség. Valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó,hogy hétfőn fogalmazást írunk és az egyik szereplőnek a szemszögéből.Tudnátok segíteni abban hogy hogy írjam le vagy valami hasonló? Elolvastam a könyvet de egyáltalán nem kötött le és a felét nem is értettem :/ Tehát én úgy gondoltam hogy Veronika szemszögéből írnám le de nem tudom elkezdi.Segítsetek kérlek

#Szent Péter esernyője #Szereplők szemszöge
2015. nov. 21. 11:56
 1/1 anonim válasza:

Tavaly olvastam a könyvet, de megpròbàlok segìteni... Szerintem először ìrd le a kiskoràt a szemszögéből, amikor vittèk Golgovàra (vagy hova). Miket hallott ès làtott. Akkor ìrd le milyen volt Golgova, Veronka bátyja, hogy telhettek a mindennapjai. Ìrd le azt a rèszt amikor Franciaországbòl megjön Veronka dadàja hogy gyakoroltassa Veronkával a franciàt(hogy nèztek ki, hova mentek a dadàjè,),eltört a jàrműjük kereke. Rájuktalál Gyuri (vagy kicsoda. Aki keteste az esernyőt), ès felajàlja hogy hazaviszi őket. Veronka hàlàs ès szerelmes lessz belè. Ìrd le a tàjat ahogy utaztak hogy sötètedett be. Hol szàltak meg. Hogy èrezte magàt amikor megtudta hogy mièrt akarta őt Gyuri.... Tovàbb màr csak azt tudom hogy összeházasodtak.

Ebből pròbàlj valamit kihozni. Remèlem segìt :)

2015. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!