Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit álmodtatok legutoljára?

Ti mit álmodtatok legutoljára?

Figyelt kérdés
Én azt, hogy a családdal kirándultunk egy sportuszodába, de sajnos nem értünk oda, mert mindegyik buszsofőr megőrült az úton. Mindegyik lesokkolózta magát, kiszállított mindenkit a buszból, kifigurázta mindenki öltözékét, majd kiselőadást tartott arról, hogy az ISIS ellenünk van, és azért ne mennyünk buszsofőrnek, mert mindegyiket befolyásolják, hogy sokkoljanak. ? :D :D

2015. nov. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt, hogy az órám (van valójába egy kalkulátoros órám) megázott mert esett az eső és amikor megpróbáltam számolni lejöttek a gombok :( és csak technikai okokra volt garancia

tehát megint kellet 30 Eurót kifizetni amire anya már nem fizetett bele semmit tehát oda lett 30 Euróm (úgy hogy valójában vízálló az óra) :D

2015. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

file:///C:/Users/test/Desktop/p126930z.jpg

jó vele órán puskázni

2015. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocs megint roszz link XD

[link]

2015. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!