Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le kell venni a sapkát?

Le kell venni a sapkát?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom :D a téli időszakban mikor nőgyógyászhoz mentek vizsgálat előtt leveszitek a sapkát? Rám szólnának ha nem venném le? Mert én télen szinte sehol nem szoktam levenni a sapimat (mondván ápol és eltakar). Mert pl a mellény miatt egyszer rám szóltak,hogy hagyjam az előtérben ( még az öltözőbe se vihettem be.)
2015. nov. 22. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fenéért nem veszed le a sapkádat???


épületben vagy, vedd le. általános illem.


Mosd meg a hajadat, ha annyira zavar, de tényleg ne maradj sapkában egy épületben...

2015. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert ha észrevennéd a mai fiatalok nem szokták levenni pl bevásárlóközpontban legközelebb számold meg hány sapkás fiatalt látsz l... ;)
2015. nov. 22. 17:00
 3/12 A kérdező kommentje:
És manapság divatból hord az ember sapkát vagy legalábbis a fiatalok többsége...na én ezért nem veszem le az épületben..
2015. nov. 22. 17:02
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Szánalmas vagy...


MEGKÉRDEZED, hogy le kell-e venni a sapkát, megválaszolom a kérdésedet, erre elkezdesz kritizálni.


Legyen, akkor ne vedd le a sapkádat, legyél tahó, elvégre te 'menő mai fiatal' akarsz lenni, nemde?


Legyen szép napod.

2015. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha észrevennéd a mai fiatalok nem szokták levenni pl bevásárlóközpontban legközelebb számold meg hány sapkás fiatalt látsz l... ;)


És manapság divatból hord az ember sapkát vagy legalábbis a fiatalok többsége...na én ezért nem veszem le az épületben..


Nemcsak hogy tényleg elkezded kritizálni azt, aki válaszol neked, de még saját ÖNMAGADNAK is ellentmondasz.


Most eleged van a menő fiatalokból, akik divatból nem veszik le a sapkájukat, te meg nem akarsz egy lenni a sok közül és ezért te sem veszed le, mert a sok hülye divatból nem veszi le... hallod bameg, se füle, se farka, se értelme annak, amit írsz, mi a francért teszed fel akkor a kérdést?


Úristen...

2015. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért mondanék magamnak ellent? Nem értem miről dumálsz... És pont hogy semmi bajom azzal ha valaki nem veszi le...az első "válaszolónak"meg annyit,hogy EZ NEM VOLT VÁLASZ! ;)
2015. nov. 22. 18:38
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolom a "válasz írók" férfik voltak. Látszik a stíluson
2015. nov. 22. 18:40
 8/12 anonim ***** válasza:

férfiak*


Ha nem ismersz fel egy választ, kedves kérdező, akkor az már a te problémád...

2015. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Fú dehogyis kell levenni! Szerinted mit gondolnának, ha levennéd? És mi van ha a nőgyász is fiatal? Lehet direkt félre diagnosztizál, mert levetted. A fiatalak persze, hogy nem veszik le a sapkát a plázában, über ciki lenne. Nem is értem miért kéne levenni! Minek? Dugás közben nem esik le, a zuhany alatt, meg kell rá húzni egy zacskót, és maradhat. Szóval egészen nyugodtan hagyd magadon a sapkát a nőgyógyásznál. Könnyen lehet, hogy rád szólnak, de ne foglalkozz velük nyárs polgárok, akik nem értik, hogy a fiatalok a plázában sem veszik le, fásultak, nem értik ezt a világot. Lázadj! Ha pedig nem hajlandóak így ellátni sz arni rá. Mondd meg neki, hogy leveszed a sapkát, de akkor a nadrág marad.
2015. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! ;) egyébként nem kell kijavítani tudom,hogy írják a férfiak szót,csupán kihagytam egy betűt de ebbe is kössél bele... Szánalmas
2015. nov. 22. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!