Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le kell venni a sapkát?

Le kell venni a sapkát?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom :D a téli időszakban mikor nőgyógyászhoz mentek vizsgálat előtt leveszitek a sapkát? Rám szólnának ha nem venném le? Mert én télen szinte sehol nem szoktam levenni a sapimat (mondván ápol és eltakar). Mert pl a mellény miatt egyszer rám szóltak,hogy hagyjam az előtérben ( még az öltözőbe se vihettem be.)
2015. nov. 22. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Köszönheted is, hogy egy ilyen kérdésre egyáltalán kapsz választ, főleg a fölényeskedésed fényében.


1. taplóság nem levenni

2. a rendelő nem pláza, az orvos és asszisztens nem a haverod

3. Elég röhejes széttett lábakkal, bugyi nélkül, de sapkában feküdni a vizsgálóasztalon

4. Szokás, vagy nem szokás fejen tartani, nem is egészséges

2015. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, most elképzeltem ezt a szerencsétlen p*csát, amint fekszik meztelenül, széttárt lábakkal, sapkával a fején... =D


Mekkora egy rakás szerencsétlenség már ez a csaj, Úristen xD

2015. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!