Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skype fiókomat 2011-12 közt...

Skype fiókomat 2011-12 közt csináltam. De amikor be akartam jelentkezni, akkor nem engedte. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Bővebben: fiókom neve swainerhun, de a régi jelszavammal nem enged be. Esetleg újat hogy kérhetek? Mert az e-mailomra sem emlékszem már :S És nagyon fontos lenne az a skype fiók, mert olyan ismerősök voltak rajta, akiket máshol nem találok meg soha többé.

2015. nov. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Így felejtős.
2015. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a sanda gyanúm, hogy feltörték.
2015. nov. 22. 21:13
 3/4 anonim válasza:

Nem tudod az e-mail címed, vagy csak a hozzá tartozó jelszót felejtetted el? Ha az utóbbi akkor próbáld visszaállítani.

Ha nem sikerül, akkor írj a skype supportnak. Írd le a helyzetet, ad meg a regisztráció becsült időpontját, lehetséges ismerősők számát. Néhány nevet akikre emlékszel, a belépési IP cím országát és települését. És minden más fontos adatot ami alapján beazonosíthatnak és kérd a segítségüket a fiók visszaszerzéséhez.

2015. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nagyon régi a fiókom és nem emlékszem sokra. De csak a nevemre emlékszem. jelszó/emaila nem. De hol érhetem el őket?
2015. nov. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!