Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félelem? Erős idegzetűek...

Félelem? Erős idegzetűek oldják meg a kérdést. (? )

Figyelt kérdés
Ülök a monitor előtt, este 22:14 volt, és szokásomhoz hűen, elindultam az ablak felé. Két világoskékes sötétítő választ el a kilátástól, és a függöny jobb oldalára lépek, kint koromsötét van. Erdőszélen lakom, tehát pár méter választ el az erdőtől, és kinézek, küröltekintek, alvás előtt mindent ellenőrzök. Két vörösen csillogó szemszerűséget látok meg az egyik bozótosban, és pont szembenéztem vele, erre megmozdult a bokor. Nagyon megijedtem, a szobálmból kifelé rohanva megbotlottam a gitárom erősítőjében, elestem, de szerencsére nem történt bajom. Szóltam az apámnak, hogy ő is nézzen ki, hátha lát valamit. A függönyhöz lépett, én pedig a két függöny közül néztem ki, de az a valami már nem volt ott. Másnap, reggel 11:23 körül kimentem a kavicsos udvarra, reggel volt, erősen tűzött a nap, de nem volt igazán meleg. A kutyámmal elmentem a bozóthoz ahol azt a valamit láttam, és háromujjú nyomokat találtam. Amíg én a nyomokat néztem, a kutyám hirtelen elkezdett ugatni, és hátrálni. Én lassan felnéztem, és ekkor megláttam...
2010. márc. 20. 22:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
mutáns rigó? űrlény? eddi mörfi?
2010. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ba-szki mit? egy csirkét?:O mondmáááááár:D
2010. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
kiszel tündét
2010. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csirke????????? Tükörképed?? Na!!!!!!!!!! Mond mááááááááááán meggg
2010. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jeti? E.T? Robert Pattison? Mutáns húsvéti nyúl? Mulder ügynök csirke jelmezben? Jajj, ne csigázz, mer magam alá pislantok! O.O
2010. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pákót?
2010. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?
2010. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
....ahogy apám friss vaddisznópörköltet készít szegény állatból. :(
2010. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dellfil ***** válasza:

Verzió 1.:...a hatalmas Tyrannosaurus Rexet. Nagy formátlan fejét ingatva cammogott felém. Méretes száját kitátotta, araszos éles fogain nyál csordult, bűzös lehelete megcsapott...

Ekkor felébredtem, és konstatáltam, hogy a wc-n ülve elaludtam. Túl sokáig ültem tegnap a számítógépem előtt. Többek közt ilyeneket néztem:

[link]


Verzió 2.:...a szomszéd macskájának felpuffadt tetemét. Közelebb lépve észrevettem, hogy vastagcombú csirkelábak nőttek a hátsó lábai helyén. Ez a furcsaság egy ideig nem döbbentett rá, hogy legalább öt méter hosszú az egész lény. A szag elviselhetetlen volt...

Ekkor felébredtem, és konstatáltam, hogy a wc-n ülve elaludtam. Túl sokáig ültem tegnap a számítógépem előtt.

Többek közt ilyeneket néztem:

http://www.youtube.com/watch?v=E_OqZyDppUE&feature=related

2010. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
És mit is láttál meg? Megosztod velünk?
2010. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!