Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én ha nem tudom felvenni a...

Én ha nem tudom felvenni a gyorsaságot és nem vagyok pörgős ember milyen munka lenne a nekem való?!

Figyelt kérdés
én adminisztratív munkában gondolkozok alkalmilag is akár.(adatrögzítő,adminisztrátor,irodai kisegítő dolgozó)

2015. nov. 23. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Közmunka.

Viccen kívül komolyan mondom. Nem fizet megélni nem lehet belőle de el tudja végezni egy fogyatékos is.

2015. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Csigatenyésztés.
2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutató. Vannak olyan kérdések a világegyetemben, amire még senki nem tudott válaszolni, pl. a kvantum fizika sok összefüggésére, így ott teljesen mindegy, hogy mennyire vagy pörgős, ha 100 éven belül meg tudsz válaszolni pár ilyen témájú kérdést, akkor szerencsénk lesz, mert valószínű nem fognak megszületni a válaszok 100 éven belül.


Általánosabban mondva érintetlen pályákra kell menni és akkor nem számít, hogy mennyire vagy gyors, ha te vagy ott az egyetlen. Ha valami ritka, pl. mert bonyolult, vagy mert infantilis ötlet, akkor ott kevés vetélytársat találsz, közben mégis nagyokat alkothatsz.

2015. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sírásó.

Az adatrögzítőnek tempósan kell dolgoznia, az nem neked való!

2015. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!