Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már ezzel...

Valaki találkozott már ezzel az e-mail-el ( PayPal Money Adder 24 hours | PayPal számládra ingyen pénz 24 órán belül! )?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi nincs ingyen. Ha rákeresel a neten a szövegre, csak olyan oldalakat ad ki ami neked ingyen pénzt "szerez", csinál a számládra, csak tölts le egy programot.

Kezdő internetfelhasználókon kívül mindenki tudja, hogy ismeretlen forrásból származó, ráadásul kétes dolgokat ígérő program futtatása garantáltan veszélyes. Vírus, kémprogram, jelszólopó és hasonló dolgokat lehet hiszékenységre alapozva eladni úgy, hogy a kíváncsi személy önként futtatja azt, legjobb módszer így terjeszteni, van aki annyira beveszi hogy még a vírusirtót is kikapcsolja, ami megfogná neki.

2015. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is erre gondoltam,elolvastam és nagy átvágásra tippeltem!!
2015. nov. 26. 19:35
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok lehet ez is ilyen:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!