Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Volt már...

Mit kéne tennem? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon félek egy dologtól. Attól, hogy önmagam adjam. És ezért a suliban sem csípnek annyira, mert nem ismernek. Mert csak egy semleges személyiséget mutatok. Nem tudom, hogyan tudnám magam adni. Azért írom ezt ki, mert úgy érzem, ez nem normális, és senkinek nem beszéltem eddig erről. Alig van 1-2 barátnőm, velük már majdnem önmagam vagyok, de nem az igazi. Mit kéne tennem? Volt valaki hasonló helyzetben?
2015. nov. 24. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Én még már voltom ebben a helyzetben és csak azt tudom neked ajánlani hogy találj egy olyan barátnőt aki nem pletykálkodik ezt úgy a leg egyszerűbb kideríteni hogy egy nagyon pici kis "titkot" elmondasz és ha vissza hallod mástól amit mondtál akkor az az ember nem a baratnőd.. ha van vagy ha találtál olyan embert aki teljesen megbízható szánj rá egy órát és mélyen beszélgess vele a gondjaidról a többi embert meg sz@rd le ne törődj velük legyél teljesen önmagad az első időben nagyon nehéz lesz de egy idő után már nem fog érdekelni mit gondolnak mások de halgass rám sokkal rosszab más embernek tettetni magad mint önmagad adni!! Mindig legyen valami amiért azt mondod meg kell csinálnom.. nekem például egy fiu segitett ebben... remélem segitettem valamit am. inkább legyen egy jó barátod mint több száz aki csak kibeszél!:)
2015. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Megtartom a tanácsaidat, köszönöm!
2015. nov. 25. 06:20
 3/3 anonim válasza:
Nem hiszem hogy önmagában ez jól elmenne egy darabig, mármint hogy önmagad add még akiben együtt is éreztek minden dologban. Szerintem igazi barátság nagyon ritka eset. És ha úgy érzed kibeszélnek,akkor inkább vond le a következtetéseket hogy érdemes volt-e önmagadat adni vagy kifelé színészkedned:(Mert mindig is csak a tesók véleménye és értékelése számít a legjobban.Én ez elv szerint élek.
2015. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!