Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam egy 2GB-os Kingston...

Talált kérdése:

Találtam egy 2GB-os Kingston SD-kártyát! Valamint hol lehetne még hirdetni?

Figyelt kérdés
Ha te is elvesztettél egy ilyesfajtát akkor írj és felvesszük a kapcsolatot.

2015. nov. 24. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Ha nem fake kérdés, akkor tiszteletreméltóan viselkedsz :) De az a baj, hogy bárki mondhatja, hogy az övé, úgyhogy próbálj meg megbizonyosodni róla, hogy tényleg igazat mond.
2015. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elvesztettem egy ilyet. Ha a meztelen fotóim vannak rajta, akkor az enyém.


18/L

2015. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az volt a terv,hogy képet küld magárol és akkor megnézem,hogy ő szerepel az ottani képeken is.


Meztelen képet nem találtam,szóval valószinüleg nem a tiéd.:)

2015. nov. 25. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves gesztus tőled. :) Facebook-on meghírdetheted esetleg. De azt azért tudni kell, hogy egy 2 GB-os Kingston 2000 forint újonnan. Hacsak nincs rajta valami fontos dokumentum, a gazdája nem nagyon fogja keresni, vesz egy másikat.


Mindenesetre jó tudni hogy vannak még ilyen emberek mint te. :)

2015. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A facebookra miért nem gondoltam? :) vagy 700 fényképe van rajta és csak kellenek neki,ha nem töltötte le őket.
2015. nov. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!