Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti veletek hogy történt?

Ti veletek hogy történt?

Figyelt kérdés
Mikor jött el az idő,amikor rájöttetek,hogy csak ez az egy életetek van,és ezt kell kihasználnotok. Amikor egyszer csak felébredtél,hogy jé mennyi mindent nem tettem még meg és mennyi mindent hagytam ki eddig... Hogy történt ez veletek? (Pl láttad meghalni valakidet.)Továbbá neked mi a legnagyobb motivációd?(Ha van).

2015. nov. 25. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Érettségi után nem vettek fel fősulira,így egy évet kihagytam és elmentem egy plázába szekusnak egy OKJ-s vagyonőri tanfolyam után.

Ott szembesültem azzal,hogy a sok gazdag vásárló csaj,a tinitől a dögös MILF-ekig,hogy lenéz,mert csak biztonsági őr vagyok. A végső csapás az volt,hogy még az eladó csajok is folyton kikosaraztak,mondván egy senki vagyok. 2 hónap után kiléptem. tanultam mint állat,és következő alkalommal felvettek a fősulira.


A legnagyobb motivációm,hogy 35 éves koromra egy minisztériumban/titkosszolgálatnál melózzak és ne itt a rendőrségen.

2015. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!