Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csoportos állásinterjú-...

Csoportos állásinterjú- Starbucks?

Figyelt kérdés
Tippek, tanácsok a kiemelkedéshez!

2015. nov. 25. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

Ha valóban ki akarsz emelkedni, mondanám, hogy inkább tanulj, és ne a sznobpresszóba menj robotolni annyiért, hogy az órabéredből ne tudj megvenni egy bögre olyan kávét, amilyet te magad is felszolgálsz majd! De ezzel talán már elkéstem. Szerintem inkább ne kiemelkedni akarj! Várhatóan mindenki ezzel próbálkozik majd. Inkább a csapatmunkára helyezd a hangsúlyt. Valószínűleg amúgy is egy csapatba keresnek embert, aki jól együtt tud működni a többiekkel, nem egy egyszemélyes mindenest. Persze az önálló munkavégzés készségét elvárják. Szolgáltatóiparban fontos a megjelenés, a sokat emlegetett "kisugárzás" (milyennek látnak mások), és persze az ott elvárt formalitás ismerete, elsajátítása.

És persze egy kalap szerencse. Nem véletlen szervezik csoportosra az interjút. Ezzel fokozzák a versenyhelyzetet (szemtől szemben vagy a vetélytársaiddal), és látják, hogy viselkedsz ilyen közegben.

2015. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetem melletti diákmunkáról hallottál már, Édes?
2015. nov. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!