Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aldi állásinterjú! Akiknek...

Juagi kérdése:

Aldi állásinterjú! Akiknek sikerült a felvétel a munkába állás előtt mikor értesítették?

Figyelt kérdés
Voltam nálunk állásinterjún, ahol is úgy tájékoztattak hogy 1-én és 15-én van a belépés náluk. A munkába állás előtt mikor értesítettek titeket hogy sikerült a felvétel?

#állásinterjú #Aldi #sikeres felvétel
2015. okt. 4. 13:20
 1/9 anonim válasza:

Szia!Had kérdezzem meg,hogy személyesen vitted be az önéletrajzod vagy online küldted be és utána hívtak interjúra?

Vagy személyesen vitted és akkor mondták?

2015. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Online, aztan mentem interjura mert hivtak,de azota semmit nem tudok h sikerult e vagy sem. Teged felvettek?
2015. okt. 4. 16:32
 3/9 anonim válasza:

Ó,hát engem még válaszra sem méltattak!

Biztosan nem engem keresnek,de mivel már 2x elküldtem az önéletrajzomat és a Facebook oldalon is érdeklődtem de választ sehol sem kaptam :(

Milyen munkára jelentkeztél?Gyakorlatod van?Végzettséged?

Bocsi,hogy ennyit kérdezek,de nem tudom,hogy mit rontottam el:)

Előre is köszi a választ!

2015. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem ahogy elküldtem szinte már 2héten belül kerestek is. Az interjún nem volt semmi extra, magamról meséltem meg elmondták hogy miből áll a munka. Nem volt kereskedelmi végzettségem, erre most kaptam meg a választ hogy hát köszi,de olyat kerestek akinek több éves szakmai tapasztalata van. Nem is értem,hiszen ez már az önéletrajzomból is látszott,hogy más jellegű a végzettségem,de interjún meg mondtak hogy nem gond,mert van 2hónapos betanulási program,ami ott helyben van,tehát nem könyvből,hanem a boltvezető mutatja meg a dolgokat hogy mit hogyan merre meddig. Tehát számomra az jött le,hogy ehhez nem kell különösebb végzettség egy betanított munkához. :(
2015. okt. 9. 07:49
 5/9 anonim válasza:

Köszi:)

Igen valahogy gondoltam,hogy nem ez volt a végzettséged.


Mármint azt vettem észre,hogy akik "elméletileg" megfelelnének az állásra az nem kell,akiknek pedig más jellegű a végzettségük azok kellenek.


Nagyon érdekes a hozzáállásuk,de ők tudják:)

Engem meg nagy ívbe lesz@rnak,pedig több éves tapasztalatom,vézgettségem stb. van.


Ne vedd magadra,nem te nem voltál elég jó,hanem az Aldi nem tudja,hogy mit akar.

Sajnos olyan Hr-es és egyéb munkakörben alkalmazott emberei vannak akiknek szerintem szintén nem ez a végzettségük és halvány lila gőzük sincs,hogy mi a munkájuk:)


Sajnálom,hogy ezek miatt az emberek miatt csalódtál,de remélem megtalálod azt a munkát amit szeretni is fogsz!

2015. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva dühös és csalódott vagyok,hiszen tulajdonkeppen egy betanitott munkarol beszelunk. Kb. 2honap ott tanitjak meg h.kell sutni a geppel, takaritani, kasszazni es aeutfeltolteni. Szerintem akinek van vegzettsege azt is ugyanugy be kell tanitani, hissz egyreszt mas az iskolai tudas es mas a gyakorlat. Duhos vagyok hiszen ezt lehetett latni h nincs vegzettsegem megis behivtak, rament egy delelottom es ilyen szoveggel utasitanak el! Durva h az ember mar egy betanitott munkara se kell, mert azert nem nagy ordongosseg pakolni meg tenni venni. Legalabb is fizikailag es egeszsegugyileg alkalmas vagyok ra es tartom magam olyan okos ertelmesnek h beletanuljak,maskulonben nem jelentkeztem volna!:(
2015. okt. 12. 07:59
 7/9 anonim válasza:

Tudom mit érzel,én is így érzek:(

Engem is azért bosszant mert levegőnek néznek.Ha kérdezek is (bárhol) válaszra sem méltatnak:(


Nem Budapesten élek hanem egy kisvárosban.Ahol ezt nem nézik jó szemmel.

Előbb-utóbb nem fog jelentkezni hozzájuk senki aki normális munkaerő lenne-hiszen még csak arra sem méltatják,hogy közöljék vele,hogy nem kell:(

De meg is érdemlik komolyan!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Es sikerult elhelyezkedned vmerre? Te dolgoztal mar ilyen nagyobb uzletlancnal?
2015. okt. 12. 13:40
 9/9 anonim válasza:

Nem dolgoztam semmilyen üzletláncnál sem,bár eddig az Aldi volt az ahol a pénz miatt jobb lett volna-egyébként pedig biztos utálnám,mert nálunk nagyon laza ott az élet(szar helyen van és a melósok sem vonzzák a vevőket).

A Lidl-t szeretném mert ott tényleg pörögni kell,de sajnos ott annyi a túlóra,hogy van olyan,hogy reggel bemennek és késő délután mennek haza.Ami alapból nem lenne baj,de ha az ember direkt 4 órásra megy akkor már gáz:(

Ide ezért nem is mertem jelentkezni.

Pillanatnyilag holnap megyek egy ruházati boltba dolgozni,ahol megint unatkozni fogok és lassan fog menni az idő-de legalább embernek néznek és pénzért dolgozhatok:)

Remélem Te is majd hamarosan találsz munkát!

2015. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!