Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális dolog, ha 14 éves...

Az normális dolog, ha 14 éves vagyok és rettenetesen hiányoznak a '00-s évek?

Figyelt kérdés
Kár, hogy nem jut most több dolog eszembe, de pl.: Mikor még nem volt ennyi elektronikai kütyü, a TV-ben több értelmesebb műsor ment, az emberek jobban örültek az apróbb dolgoknak is, a körülöttem lévő gyerekek normálisabbak voltak stb.
2015. nov. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A 90-es évek mégjobb volt. Nekem azok hiányoznak. 00-tól már nem is emlékszek semmi érdekesre.
2015. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg 70-ben születtem, és a '80-as évek hiányoznak. "Nem volt ennyi elektronikus kütyü", nem volt elektronikus kütyű. Nem nagyon tévéztűnk, a grundon rúgtuk a bőrt, stb.

De jó is volt...

2015. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én meg 19 éves vagyok és úgy érzem szívesebben születtem volna mondjuk az 1970es években inkább, lettem volna régebben fiatal, mert nem tetszik ez a modern technika ami most van, ezek a modern eszközök, mostmár szinte elvárás hogy az embernek legyen Facebookja pl. szinte már kötelező. Régen jobb lehetett fiatalnak lenni mint most, úgy érzem.
2015. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70-es évek nem volt még olyan jó, a 90-es volt a legjobb, nem túl modern, de nem is túl elavult hanem pont jó.
2015. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15 éves vagyok, de ugyan így vagyok vele én is. Mondjuk a '90-es években is szívesen éltem volna, vagy a rendszerváltás előtt 2-3 évvel.
2017. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!