Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fikázzák agyon Dancsó...

Miért fikázzák agyon Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés

A videói alatt youtubon néhány helyen elé durva dolgokat írnak... A legtöbbször azt láttam, hogy : "unalmas lett, nem veszi komolyan, nagyképű lett,mert lett egy műsora blablabla"

Én szerettem régen is,most is... szerintem vicces, és igen, hát semmi nem marad örökké, olyan, mint régen. Ezt nem is lehet elvárni senkitől és semmitől. Ő is megkapja a maga kritikáit, meg még ki nem tudja honnan mit... egy csomó dolog hatással lehet rá, és ha meg "eladta" is magát, ki tudja érte hibáztatni? Ne értsetek félre, de mit kell siránkozni azon, ha valakit megfizetnek azért,amit csinál? Igen egy ideig hobbi szinten csinálta amit csinált, csak a mi szórakozásunkra, meg a sajátjára, de most ne mondja nekem senki, hogy a móka után nem használnátok ki a lehetőséget, hogy jó pénzt csináljatok valamiből,amit amúgy is szerettek csinálni... Lehet, hogy ez meglepően hangzik, de MINDENKI önző, ilyenek vagyunk és kész... A végén igenis csak az számít, hogy hasznunk legyen valamiből. És ha másnak nem ártasz ezzel, akkor szerintem semmi elítélni való nincs benne. Bocsi, a hosszú eszmefuttatásért, de már elegem van ebből a "jaj, már nem olyan,mint régen, eladta magát, szar lett, blablabla..." Senki véleményét nem akarom megsérteni, sőt egy részével még egyet is értek, de néhányan már komolyan átmennek mocskolódásba, és csak azon gondolkodom, ezeknek mi fáj annyira?



2015. nov. 27. 15:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

A probléma ott kezdődik hogy rájött mivel lehet nagy nézettsége: ha a 9-16 éves korosztálynak csinál videókat amik általában nem szoktak valami színvonalasak lenni. A régi Dancsó leszólta PewDiePie-t a magyar celebeket,humoristákat,filmeseket,stb. most meg random hülyeségeket magyaráz 10 percen keresztül amik egyáltalán nem vicces inkább erőltetett. Igazából ez egy láncreakció: egyre több nézője lett,megjelentek a vérpistikék,Jóskák és az "enmarfelnottem" facebook ribik és ők lettek a túlnyomó többség a nézők között, teljesen mindegy hogy hányan írják oda hogy ez már nem olyan jó, meg szar akkor is lesz 150K megtekintése a videónak meg 30K (30ezer)"xxxmestermc2005xxx" nicknevű népektől származó like.



A lényeg: azért irogatnak ilyeneket az emberek mert Peti nem kiégett hanem valószínűleg szándékosan adott lejjebb, ez szomorú és felháborító mert ő lett a magyar pewdiepie pedig pár éve ezt még megvetette.

2016. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva imádtam Dancsó Pétert, szerintem nagyon vicces! Aki nem szereti az bizonyára humortalan, vagy irigy rá.Annak pedig nem jár a keksz xD Én egy igazi Dancsicska vagyok és maradok.Ja, és akik szidják, azoktól kérdezem, hogy Dancsó Péter megengedte?????!!!
2016. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 floranagy válasza:

Nem csak Dancsót fikázzák agyon mostanában eléggé nagy divat lett a folytonos szekálás facebookon,youtubon...

Hozzá kell szokni...

2016. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én sem tudom hogy miért fikázzák folyton, de kezd elegem lenni azokból akik utálják, meg a rajongóit " Dancsicskák"-nak nevezik.

Egy elméletem azért van ( hogy miért utálják ):

FÉLTÉKENYEK.Ennyi. Másképp miért csinálnák ezt?

2016. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!