Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fikázzák agyon Dancsó...

Miért fikázzák agyon Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés

A videói alatt youtubon néhány helyen elé durva dolgokat írnak... A legtöbbször azt láttam, hogy : "unalmas lett, nem veszi komolyan, nagyképű lett,mert lett egy műsora blablabla"

Én szerettem régen is,most is... szerintem vicces, és igen, hát semmi nem marad örökké, olyan, mint régen. Ezt nem is lehet elvárni senkitől és semmitől. Ő is megkapja a maga kritikáit, meg még ki nem tudja honnan mit... egy csomó dolog hatással lehet rá, és ha meg "eladta" is magát, ki tudja érte hibáztatni? Ne értsetek félre, de mit kell siránkozni azon, ha valakit megfizetnek azért,amit csinál? Igen egy ideig hobbi szinten csinálta amit csinált, csak a mi szórakozásunkra, meg a sajátjára, de most ne mondja nekem senki, hogy a móka után nem használnátok ki a lehetőséget, hogy jó pénzt csináljatok valamiből,amit amúgy is szerettek csinálni... Lehet, hogy ez meglepően hangzik, de MINDENKI önző, ilyenek vagyunk és kész... A végén igenis csak az számít, hogy hasznunk legyen valamiből. És ha másnak nem ártasz ezzel, akkor szerintem semmi elítélni való nincs benne. Bocsi, a hosszú eszmefuttatásért, de már elegem van ebből a "jaj, már nem olyan,mint régen, eladta magát, szar lett, blablabla..." Senki véleményét nem akarom megsérteni, sőt egy részével még egyet is értek, de néhányan már komolyan átmennek mocskolódásba, és csak azon gondolkodom, ezeknek mi fáj annyira?



2015. nov. 27. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én szerettem régenis most is, de a chipset szeretem, eszem :S
2015. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
37%

Én sem értem igazából...

A múlkor történt velem hogy egy Just Vidman (őt is imádom) videó alatt vki kiírta hogy "Nektek ki a kedvenc videósotok? Komi ha Vidman" én meg odaírtam hogy nekem Vidman meg Dancsó is ilyen kommenteket kaptam hogy "Itt is Dancsicskák?!" meg "Ne már itt is az a b*zi gyerek" meg ilyenek.... Ezt nem értem, pedig Dancsó ISZONYAT JÓ (és cuki is😍) ! KREDENC

.

.

.

DANCSÓ HA BENNE LESZÜNK A KÖVETKEZŐ VIDEÓDBAN TALÁLJ KI PLS EGY ÚJ TÁNCOT AMIBEN MARILYN IS BENNE VAN ÉS HOGY KAPJAK EGY KEKSZET AMIÉRT ÉN IS DANCSICSKA VAGYOK! KÖSZIKE

2015. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Senki sem Dancsicska! És ha nem teszik vlami akir nm lszük barátkok!

Hülyek es kísz! ne foglitkozz vle!

2015. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg mostanra nagyon nagyképű lett.
2015. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen, mindenki megváltozik... csak lehet nem jó irányba. Dancsó is a rossz irányba ment. Én nem mocskolódok, inkább nem nézem.
2015. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most máááár értem.

18/Lovászfiú

2015. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Izlések és pofonok. Ennyi.
2015. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Látjátok,leginkább ezt a "nagyképű lett" dolgot nem értem... Mit is jelent ez a szó nektek? Számomra azt, hogy valaki iszonyat nagyra tartja magát, másokat lenéz, és sokszor még csak nem is olyan emberek nagyképűek,akik letettek azért valamit az asztalra... Én nem hinném hogy a Dancsó nagyképű lenne. Ha valaki büszke a saját munkájára, az nagyképű???
2015. dec. 17. 15:41
 9/14 anonim válasza:
szerintem attól még nem nagyképű valaki mert büszke.Az teljesen más.
2015. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
UI.de igazuk van mert mostanában már egyre kevésbé vicces pedig nagyon jól indult.szerintem mostmár csak a szakszerűen videói érdekesek.Valami nagyon lehúzta.(egyébként én se nagyon érte hogy értik azt hogy "nagyképű".)
2015. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!