Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Nagykanizsa? Milyen...

Milyen Nagykanizsa? Milyen emberek laknak ott? Tényleg sok a bűnöző?

Figyelt kérdés
Elég valószínű hogy Nagykanizsán leszek középiskolás kollégista jövőre. Viszont sok rosszat hallani. Tényleg sok a munkanélküli,bűnöző? Veszélyes környék?
2015. nov. 27. 19:13
 1/4 Benedek Adrienn válasza:
100%
Én nagykanizsai vagyok, itt születtem, itt jártam iskolába mind általánosba mind középbe, sőt most még itt is dolgom, itt is élek. Veszélyesnek nem mondanám...olyan átlagos. Szerintem vannak rosszabb helyek is.
2015. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak adok igazat.

Normális város persze az alja nép itt is megtalálható de csak a város határokon.Most a fél város le van zárva az útépítés miatt úgy is:)

2015. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld :)
2015. dec. 16. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt lakom, és imádok itt lenni:)Sok a látnivaló is.Igaz(ahogy kérdezted is)vannak furcsa alakok, de nem olyan vészes:)Nem veszélyes környék:)Én nagyon tudom neked ezt a várost ajánlani:)Remélem tudtam segíteni:)
2016. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!