Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Enidről? (...

Mi a véleményetek Enidről? ( the walking dead )

Figyelt kérdés
Szóval sokat gondolkodtam hogy mit titkolhat Enid mert nyilvánvaló hogy titkol valamit. Azt sem értem mit jelent az "jss" amit mindenhova ír

2015. nov. 27. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
JSS=Just Survive Somehow de ez el lett mondva.Különben lehet valami nagyobb szervezet tagja vagy valami ilyesmi.
2015. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak egy újabb irritáló, inkompetens, ostoba karakter, aki csak bajt kever azzal, hogy fölöslegesen és értelmetlenül veszélybe sodorja magát, és a megkeresésére indulókat. Most komolyan! Zombi apokalipszis van. Kint többezer szörnyeteg kószál a közvetlen közelben. Mindenki, akire számíthat, bent van. (nem nagy spoiler) Akkor mi a jó fenének szökik ki?! Aki ilyen hülye, az haljon meg!
2015. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valamiért nagyon ellenszenves. De talán azért, mert nem lehet érteni, hogy mit miért csinál. Például azt, hogy kiszökött azt én is baromi nagy hülyeségnek tartom. Minek kell mindig kavarni a szart? Viszont ha tudnánk, hogy mit miért tesz,akkor talán szimpibb lenne. Így meg marad egy őnfejű, gyerekes gondolkodású karakter.
2015. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah...hát megnéztem a félévadzárót és hát nem tudok nagyon mit mondani szerintem ebben a részben semmi nem történt annyira
2015. dec. 1. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Széttépték a zombik a szeme előtt az anyukáját és az apukát, és azóta kicsúszott a lába alól a talaj. Már nincs családja, így csak kószál magányosan a világban, senkihez és semmihez nem kötődik.
2015. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én speciel ki nem állhatom. Úgy tudom, a W-sek embere, azt titkolja. De nem ezért nem szimpi, maga a személyisége irritál.
2015. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én valamiért magát a színésznőt nem bírom. Ha más játszaná akkor még bírnám is...
2015. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!