Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor a Mafia The City of...

Mityu19 kérdése:

Mikor a Mafia The City of Lost Heaven-nel játszok és amikor lőni akarok (megnyomom a lővés gombot) a játék kikapcsol és aztán ezt irja "A (z) Game. Exe hibát észlelt ezért leál a kellemetlenségekért elnézését kérjük" mi lehet a baj, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2014-ben játszottam vele legutóbb de akkor normálisan müködöt szeretem játszani ezt a játékot főleg mert rengeteg

jó autókat lehet belerakni, most meg pedig nem tudok vele rendesen játszani

Gépigényem

Windows XP SP3 2002,

Intel (R) Celeron (R) CPU 2.40 GHz processzor,

512. MB ram,

ATI Radeon 9800 XT 256. MB videókártya



2015. nov. 27. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd át másra a lövést.
2015. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Windózt se ártana újratelepíteni.
2015. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 válaszoló hiába álitanám á én át a lővés gombot egy másikra akkor is ha megnyomok kikapcsol és kiírja a hibát tehát semmi értelme


2 válaszoló át telepitetném én ha a nővérem férjének lenne ideje csak dolgozni jár reggel korán megyen dolgozni és este késő jön haza(de előfordul hogy hamarabb is haza jön akkor én megfeletkezem arról hogy szóljak neki de persze amikor nem megy dolgozni és ithol van akkor is megfeletkezem arról hogy szóljak neki)

2015. nov. 27. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!