Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki ha tehetné változtatna...

Van aki ha tehetné változtatna a korán? Hány évesek vagytok és hány évesek lennétek legszívesebben?

Figyelt kérdés

#kor #age regression #age progression
2015. nov. 28. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14 vagyok, és szívesen visszamennék 5 éves koromba, óvodába. Akkor még nem volt ennyi problémám. :)
2015. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Perpillanat 19 éves vagyok, az előző válaszolóval tudok egyetérteni. A rég elvesztett gyerekkorba szeretnék visszatérni. Mert akkor még minden olyan egyszerűnek és gondtalannak tűnt.
2017. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én még sokak szerint gyerek vagyok ehez a kérdéshez, de nekem egyértelműen : 11-->14
2017. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Serpent ***** válasza:
51%
Jelenleg 25 leszek, visszatekerném az életkoromat 20 éves koromra és az első szakmám nem rendszergarázda, hanem hegesztő lenne.
2018. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem mennék vissza sehova, mert nem lehet és amúgy se lenne értelme egy adott időszakban megrekedni.


Aki képes lenne csak a problémái miatt elmenekülni, az sokat elérul az illetőről is.


Vagyis nehezen kezel dolgokat, érzéseket, nem igazán fejlődött ki a problémamegoldó képességétől a logikájáig sok minden.


Fejlődjetek, fejlesszétek önmagatokat s az útban álló dolgokat oldjátok meg vagy/és döntsétek le magatokban a blokk falakat.

Akkor boldog életet élhettek és nem egy pillanatnyi múltban élnétek.


Menni fog, csak azt is el kell sajátítani.


Főleg a suliból ki nem lépetteknek mondom.


Mert ha nem változtattok ezen dolgokon, akkor meg fog törni a felnőtt lét.


Szóval gyakorolni és fejlődni!


Kommunikációtól a problémamegoldásig.



4-es, nem lehetetlen.


Több szakmát, tudást is be lehet zsebelni. Még, ha munka mellett is. Megoldásokat kell keresni.


Nem késő.


Tudod mikor van késő? Amikor csukod le a szemed az örök álomba, azaz "nyugodj békében!"


Hajrá!

2022. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
37 vagyok 25 szívesen lennék.
2022. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
32 vagyok. Nem mennék sehova, szeretem az életem és visszalépésként élném meg. De ha megállíthatnám az időt és visszamehetnék 1 hétre... akkor 20-25 éves lennék, épp szabin és fesztiváloznék a férjemmel. :D
2022. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, 7 évvel később. :D És NEM mennék vissza 14 éves koromba semmi pénzért sem.

5 éves még mindig szívesen lennék, viszont 18-20 is. A mostani időszakom csodálatos még a sok keserűség ellenére is.

2022. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!