Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a dalszöveg?

Szerintetek jó ez a dalszöveg?

Figyelt kérdés

Barátnőm (és a családja) Németországba fognak költözni egy hét múlva. A suliban pénteken csinálunk egy ilyen búcsúztatós bulit és én (mert ugyebár én járok vele) választottam zenét.Valószínűleg szakítani fogok vele, mert én nem bírom ki, hogy olyan messze lesz, és lehet még nyáron sem jönnek haza :(. Főleg hogy a most kb. mindenhol terrorveszély van. Szóval ilyen hangulatban született ez a pár sor, amit majd a zene végére rakok. Asszem én fogom énekelni, csak félek hogy túl érzelgős lesz, de nem akarom, hogy sírjon emiatt. A zene Demjén Ferenctől a Kell még egy szó.

És íme amit írtam:

Nézz rám, s ne tekints a múltra vissza már,

Hisz ez nem más, mint egy rossz kori számadás.

Nézz rám, s ne tekints a múltra vissza már,

De azért emlékezz, hogy van valahol hazád.

Nézz rám, s emlékezz, hogy volt valahol hazád,

És van valaki, aki téged hazavár.

És majd ha egyszer tényleg hazavágysz,

Nézz rám, s emlékezz, hogy valaki hazavár.


Szerintetek nagyon érzelgős? Hol változtassak rajta??

Köszönöm a válaszokat előre is.

17/F



2015. nov. 28. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt énekled neki, hogy nézzen rád, és ezáltal van valaki aki hazavár? Miközbe szakítani akarsz vele? Ez így nem semmi.
2015. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez azt még logika öcsém. Te akkor nem is szereted a csajt. Konkrétan neked a pina fog hiányozni. Mert ha szereted, bár szarul esik a távolléte, megvárod és nem akarsz vele szakítani emiatt. A logikus magyarázat itt csak az lehet, hogy hiányozni fog a kefélés és inkább szakítasz vele, minthogy a dolgos kezeidre hagyatkozz. Bár még így is jobba, mint ha megcsalnád, szóval jól teszed. :)

És ha a fent említett állítások igazak, mi a francért írsz neki dalt??

Akadjon a torkomon a nokedliszaggató, ha értem ezt.

2015. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!