Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tumblrön hogyan szerezzek...

Tumblrön hogyan szerezzek több követőt?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve tumblizok, viszont elég kevés a követőim száma, ami nem is lenne probléma, eddig nem is zavart, csak mostmár szeretném a saját gondolataim is megosztani, nem csak reblogolni. De nem sok értelme lenne, mert úgysem látnák sokan.. Valami tipp esetleg?

2015. nov. 28. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekből követőket szerezni nagy hiba.

Egyszerűen csak annyi a dolgod, hogy olyan képeket, gondolatokat rakj fel, ami te vagy. Eleinte nekem sem voltak követőim, nem foglalkoztam vele, azokat posztoltam amik nekem tetszettek és azokat reblogoltam, amikiket csak akartam. Szép lassan jöttek a követők, akaratom ellenére.

Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Nem ettől leszel nagyobb ember.

2015. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem ugy lettek, hogy beirtam a keresobe hogy #myphotography es az igy kapott blogok kozul kivalogattam azokat, akik tetszettek, es azok kozul visszakovettek olyanok, akiknek en tetszettem :)
2015. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, hogy ide pofátlankodok :P nem ide tartozik, de számomra fontos lenne és örülnék ha segítenétek... az a baj a tumblimmal, hogy mások nem kapnak értesítést ha rebloggolok tőlük... miért lehet ez? ezt én állítottam el? :/
2015. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Helyre állítható ez valahogy?
2015. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!