Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Hogyan kapcsolhatom le?...

Üdv! Hogyan kapcsolhatom le? (Lent van)

Figyelt kérdés
A bátyám szemétkedik velem és a laptopomon bekapcsolta a szülői felügyeletet és beálította magának, úgy hogy csinált egy új rendszergazdád lejelszavazta és az enyémtől, elvette a rendszer gazdád, és csak vendégnek állított be. És szerentém valahogy kikerülni. Hogyan lehetne ezt? Anyámnak elmondta és ő mint ahogy várható volt bele egyezett... az ÉN laptpomon. De teljesen újra telepíteni meg nem akarom! Kérlek segítsetek, mert hiába mondom hogy engem amúgy nem zavarna csak az idő korlát amit beálított mert nekem úgy pont h nem jó. Előre is köszi!

2015. nov. 29. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi de nem tudom a problémád, viszont ha a te géped, miért nem védted le jelszóval a gépet? Tudod amit bejelentkezésnél kell beírni.
2015. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert idáig eszembe se jutott, hogy le kéne védetnem... nem gondoltam volna hogy ilyen köcsög lesz...
2015. nov. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!