Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy sötét internet?

Van olyan hogy sötét internet?

Figyelt kérdés
A tv -ben láttam hogy az internet másik oldalára belépve akár emberablást stb meg lehet rendelni nem mint ha ezt akarnám csak kíváncsi vagyok hogy létezik e ilyen??

2015. nov. 29. 17:54
 1/6 anonim válasza:
Ahogy olvastam a kérdést már a star wars zenéje menj a fejembe... Állj át a sötét olalra!
2015. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi értelmes válaszokat már!!
2015. nov. 29. 18:08
 3/6 Linó03 ***** válasza:
Gondolj bele, ez végül is egy információ hálózat. Ahogy telefonon is fel tudsz hívni valakit, hogy meghívd egy buliba, úgy fel tudsz hívni egy bérgyilkost is, nem? Nem az internetnek van sötét, oldala, hanem az emberek szándékainak.
2015. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Tudom hogy nincs köze a kérdéshez, de imádtam ettől a felhasználótól ezt a kérdést :'DD


[link]

2015. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy dark web meg deep web. Többféle definíciója is létezik, de általában hozzá tartozik, hogy a keresőoldalak nem tudják indexálni. Szóval ha beütöd Google-ba, hogy emberrablás, akkor ez az oldal nem lesz ott a találatok között. Csak úgy juthatsz el oda, ha már ismered, vagy valaki beajánlja neked. Még komolyabb változatban esetleg egy sima böngészővel nem is lehet megnyitni, hanem valami speciális böngésző vagy külön proxy beállítás szükséges például.
2015. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Van olyan, hogy Tor network, ha ezt a böngészőt letöltöd meg tudsz nyitni olyan weboldalakat, amilyeneket a sima webről nem tudsz.

Az ilyen bérgyilkos rendelés meg hasonlók pénzlehúzás és kamu, valami 16-17 éves által összedobott weboldal, de azért vicces, hogy mekkora lesokkolódással mutatja be egy-két videós a youtubeon. Nem olyan nagy szám mint amilyennek beállítják.

Van egy két webshop ahol lehet rendelni fegyvereket vagy drogokat, lopott bankkártyaadatokat venni, de ezeket még a sima neten is megtalálod néha, sok orosz honapon mondjuk.... XD Indexen vagy bárhol sok cikket találsz erről. Volt régen sok pedo rajta, de szerencsére az nsa már a 99%-át lekapcsolta.

2015. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!