Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyatejböl lehet pudingot...

Anyatejböl lehet pudingot csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolom egy kicsit megfeji magat az anya, mondjuk 1 dl tejbol kikever pudingot. Milyen ize lehetne?
2010. márc. 21. 21:34
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát olyan anya tejes:D
2010. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
38%
Az anyatej kesernyés, és íztelen ízű! Na most akkor gondold el milyen puding lenne belőle... Egyébként szerintem lehetne belőle pudingot főzni csak nincs ekkora hülye ember aki megcsinálná!
2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én már hallottam olyat,hogy vki beleteszi a kajájába a tejét ,de én nem enném meg az tuti.bár nem hiszem,hogy a pudingon érzenéd,hogy más íze van.

próba cseresznye:)

2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha van olyan hülye,aki anyatejből tejbegrízt főz,akkor miért ne főzhetne valaki puddingot is? Normális ember tehéntejből főzi a grízt is és a puddingot is.
2010. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
mivan? komolyan vannak ilyenek? nah jó...megyek vladihoz és veszek egy szigetet...lakatlant...
2010. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az anyatejnek állítólag fura íze van és többet ér annál, hogy pudingot csinálj belőle, de elméletben kakukktojásból is panírozhatod a rántottcsirkét. :)
2010. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Persze, apatejből meg disznósajtot! Idióta...
2010. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
munkatársam mesélte, hogy anyatejet tett néha a kávéjába. és aztmonta jó. a pudinghoz több kell. szerintem az is tej mint pl a juhtej csak más a zsírtartalma.
2010. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!