Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet kokuszos pudingot...

Hol lehet kokuszos pudingot venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még nem láttam sehol : Palacsintába szoktam rakni az alábbi krémet.

2 tojás sárgáját, 2 evőkanál lisztel simára keverek,majd 5 dl tejjel félg sürüre fözöm beleszorok 20dkg kókusz reszeléket és puding sürüségüre főzöm. Ha van otthon kokusztejed akkor használhatod a sima tej helyett,vagy felesbe. Izlés szerint tegyél bele cukrot. Ha kevesebb tejjel csinálod akkor egész sürü lesz. sütikbe ,palacsintákba ,jó. Kicsit össze szoktam turmikszolni,hogy krémesebb legyen.

2011. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
még én se láttam, de ha szükségem lenne rá, akkor tejszín ízű pudingot készítenék és egy marék kókuszreszelékkel javítanám fel.
2011. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sztm. Veszel vaníliás v. tejszínes pudingport (főzőset) és kókuszreszeléket.

A kókuszreszeléket ledarálod kávédarálóval por állagúra (cukrot rakj hozzá kanalanként, mert a kókusz elég olajos és a cukor felszívja az olajat, ahelyett, hogy a kávédarálóban kárt tenne).

Összekevered a pudingporral és az utasítás szerint megfőzöd. Cukor nem kell bele, de inkább kóstold majd meg.

2011. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tescoban lehetett egy éve az biztos. Most nem tudom, meg kell nézi. +Ausztriában is láttam már, de az is tavaly volt.
2011. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát sajnálom majd probálkozok ezekkel köszi
2011. okt. 16. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:
a tescoba néztem nincs
2011. okt. 16. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Tejhabba van kókuszos, az a milli mia, amit reklámoznak is, csokiöntettel. Éppen nem puding, de finom. Csak mostanában már azt se látom, és limitált kiadás volt, szóval lehet, hogy már az sincs :/
2011. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A danettnek van kókuszos pudingja!

[link]

2011. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!