Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok angolul mangát...

Hol tudok angolul mangát rendelni?

Figyelt kérdés
A Haikyuu!! című mangából szeretnék pár részt rendelni angolul csak nem tudom melyik oldal megbízható és melyiken van.

2015. dec. 2. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

BookDepository.com. Ingyenes szállítással két héten belül mindent kihoznak (nekem volt, hogy egy hét alatt itt volt a manga, amit rendeltem), ha panasz van, segítőkész a csapat, és folyamatosan 10-20 százalékos akciók vannak mangákra. (Így is picit több, mint egy átlag magyar manga, de egyrészt minőségibb kiadás, másrészt conon kétszer ennyit is elkérnek ugyanazért...)

Viszont ahogy nézem, Haikyuu!!-ból egyelőre még csak előrendelés van, angol kiadás nincs. De az oldalt mindenképp csak ajánlani tudom, ha angolul akarsz mangát.

2015. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2015. dec. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!