Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az otthonrol.hu/gepelo.hu...

Az otthonrol.hu/gepelo.hu (Skawa Inovation Kft) aki járatos és tapasztalt benne mi a véleményük!?

Figyelt kérdés

én már regisztráltam egy hete sikerült az 5/5 -ös vizsgakérdéssor 100%-osan de bankszámlaszámot,bank nevét mindet kérnek mikor elkezdtem kitölteni az adatlapot.


De van egy minta szerződés ami állítólag csak minta nem azt kell visszaküldeni postán hanem majd ők feltöltik a dokumentumtárba a szerződést és azt kell visszaküldeni nekik postán. Ráadásul munkát sem küldtek még.Pedig már kb.1 héttel ezelőtt regisztráltam. Én úgy érzem eléggé kamu szaga van a dolognak.



#otthon #tav-munka.
2015. dec. 4. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

minden munkáltató elkéri a banki adatokat, hiszen arra utalja a bért. a szerződés pedig egy rendes munkaszerződés, amit ha hiánytalanul kitöltesz, eltűnik róla a minta felirat.

munkát pedig időszakosan küld.

2015. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!